Sandy Pohl
Principal
East
308-832-2460
Julie Anderson
School Nurse
East
308-832-2460
Sara Anderson
Preschool Teacher
Preschool
308-832-1666
Kaye Banzhaf
Paraprofessional
East
308-832-2460
Morgan Bergstrom
Paraprofessional
3088322460
Cam Binder
Preschool Paraprofessional
308-832-1666
Jamie Boehler
Technology
308-832-2460
Mindy Boudreau
Kindergarten Teacher
East
308-832-2460
Erica Chancellor
District Technology Coordinator
East
308-832-2460
Nick Collins
Custodian
308-832-2460
Nikki Dornhoff
Paraprofessional
East
308-832-2460
Cindy Duffey
Paraprofessional
East
308-832-2460
Jade Earhart
Paraprofessional
East
308-832-2460
Kerri Harsin
2nd grade teacher
East
308-832-2460
Allyson Jameson
2nd grade teacher
East
308-832-2460
Katie Jorgensen
3rd grade teacher
East
308-832-2460
Melissa Klabunde
Speech/Language Therapist
East
308-832-2460
Allison Lempka
Title 1 Paraprofessional
East
308-832-2460
Lisa Maulsby
1st grade teacher
East
308-832-2460
Jake McCarthy
PE teacher
East
308-832-2460
Carly Miller
Kindergarten Teacher
East
308-832-2460
Jennifer Muller
2nd grade teacher
East
308-832-2460
Lori Norgaard
Kindergarten Teacher
East
308-832-2460
Abbie Obermeier
Special Education/Life Skills
East
308-832-2460
Becca Olson
1st grade teacher
East
308-832-2460
Kim Olson
Media Specialist
East
308-832-2460
Tammie Petersen
Title 1 teacher
East
308-832-2460
Lorie Pinkham
Paraprofessional
East
308-832-2460
Carter Pratt
3rd grade teacher
East
308-832-2460
Robyn Pritchard
Custodian
East
Hailey Rhynalds
Resource teacher
East
308-832-2460
Lori Rowley
Music teacher
East
308-832-2460
Katie Schmidt
1st grade teacher
East
308-832-2460
Alyssa Schneider
Speech/Language Therapist
Preschool
308-832-1666
Shara Schurmann
Paraprofessional
Tammy Stadler
Administrative Asst.
East
308-832-2460
Kim Steen
3rd grade teacher
East
308-832-2460
Annie Stott
Counselor/School Psych.
East
308-832-2460
Tiffiny Widdifield
Tech Integration Specialist
East
308-832-2460
Jill Woodward
Art Teacher
East
308-832-2460
Rhonda Hopkins
Cook
Cafeteria